Tapk Ekologija.lt bendruomenės nariu - Prisijunk su Facebook   arba Registruokis

Lukiškių aikštėje iškilo kavinė jūriniame konteineryje

Autorius: neringa.cergelyte
Data: 2012.06.26 10:53

Reitingas:
794/1

Birželio mėnesį Vilniuje, Lukiškių aikštėje kavos išsinešimui tinklas „Coffee Inn“ atidarė pirmą mieste kavinę, įsikūrusią perdirbtame jūriniame konteineryje. Laimėję savivaldybės skelbtą konkursą įrengti kavinę Lukiškių aikštėje – „Coffee Inn“ įkūrėjai nusprendė imtis eksperimentų ir naują kavos barą sutalpinti į perdirbtą jūrinį konteinerį.

„Pasaulyje jūriniai konteineriai, naudojami statybai, – jokia naujiena, tačiau Lietuvoje tokių projektų – vis dar vienetai. Naujai „atgimę“ konteineriai puikiai tinka tiek drabužių parduotuvėlėms, tiek moderniems daugiabučiams statyti. Tad pagalvojome, o kodėl ir mums nepabandžius šią milžinišką plieno dėžę prikelti antram gyvenimui ir paversti ją jaukia kavinuke?“, - įspūdžiais dalijosi vienas iš „Coffee Inn“ įkūrėjų Nidas Kiuberis.

Originalios „Coffee Inn“ kavinės statyba užtruko pusantro mėnesio. Nebenaudojamą, jau trisdešimtus metus skaičiuojantį jūrinį konteinerį „Coffee Inn“ įsigijo Lietuvoje. Apgyvendinant jame kavinę buvo siekta, kad pats konteineris išoriškai kuo mažiau pasikeistų, tačiau jame tilptų visa būtinai įranga ir komunikacijos.

„Siekiame būti miesto kultūrinio gyvenimo dalis – ne tik kuo daugiau žmonių supažindinti su gera kava, įvairiais jos ruošimo būdais bei skonių įvairove, bet ir aktyviai prisidėti kviečiant žmones leisti laiką mieste, atvirame ore. Tikimės, jog šią vasarą miesto gyventojai iš naujo atras Lukiškių aikštę kaip puikią vietą susitikimams su draugais ar jaukiam šeimyniniam piknikui“, - kalbėjo N. Kiuberis.

Norėdami rašyti komentarus prisijunkite prie Ekologija.lt bendruomenės Prisujunk su Facebook  
© ekologija.lt, 2012. Visos teisės saugomos. Atsiliepimai, komentarai ir pagalba - pagalba@ekologija.lt