Tapk Ekologija.lt bendruomenės nariu - Prisijunk su Facebook   arba Registruokis

Naujausia apklausa: 65 proc. gyventojų nepritaria VAE statyboms

Autorius: ekologija.lt
Data: 2012.05.29 14:09

Reitingas:
784/0

Gegužės 23 dieną LR Seime vykusioje spaudos konferencijoje Žaliosios politikos instituto prezidentas Linas Balsys ir „Vilmorus“ visuomenės nuomonės tyrimų direktorius Vladas Gaidys pristatė naujausios apklausos dėl Visagino atominės elektrinės projekto rezultatus.

Tyrimo metu nustatyta, kad net 2/3 Lietuvos gyventojų nepritaria naujos atominės elektrinės statyboms. Šie rezultatai aiškiai parodo, kad LR Vyriausybės kalbos neva Visagino atominės elektrinės projektui pritaria dauguma Lietuvos gyventojų, tėra klaidinantis mitas. Net 68 proc. respondentų rinktųsi alternatyvią energiją ir norėtų, kad Vyriausybė vietoje atominės energetikos investuotų į biokuro katilines rajonuose, kurios gamintų ir elektrą ir šilumą. 62,9 proc. apklaustųjų nemano, kad būsima Visagino atominė elektrinė gali būti saugi ir 91,4 proc. nepritartų, kad branduolinės atliekos būtų laidojamos jų rajone.

Daugiau informacijos: http://www.zmonessprendzia.lt

Išsamus straipsnis ir tyrimo rezultatai: http://www.zmonessprendzia.lt/naujausia-apklausa-65-proc-gyventoju-nepritaria-vae-statyboms/

Norėdami rašyti komentarus prisijunkite prie Ekologija.lt bendruomenės Prisujunk su Facebook  
© ekologija.lt, 2012. Visos teisės saugomos. Atsiliepimai, komentarai ir pagalba - pagalba@ekologija.lt